BLACK PEEL MASKE BAKIMI

Black Peel cildin nemlenmesini ve kusurların kapanmasını sağlıyor. Black Peel maskesi cildinizin doğal yollarla hızlıca yenilenmesine ve gençleşmesine yardımcıdır. .Cildimizin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesi birçok peeling ürünleri kullanıyoruz. Bu peeling ürünleri farklı etken maddeleri sayesinde cildiminizin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Black Peel doğal içeriği ile son dönemlerin en çok tercih edilen peeling ürünüdür.

Ana maddesi siyah sirke olan Black Peel tamamen organik bir üründür. Tüm cilt tiplerine uygunluğu dermatolojik testlerle onaylanmıştır. İçeriğinde sirke dışında, potasyum, salisilik asit ve linoleik asitten elde edilen jasmonik asit bulunuyor. Bu etken maddeler sayesinde yara iyileşmesini hızlandırır. Ciltteki koyu lekelerin solması, skar dokularının tedavisi, akneli ciltlerin temizlenmesi gibi birçok cilt sorununda etkilidir. Cilt soyma işlemi sayesinde cildinizin yenilenmesi ve daha pürüzsüz cilt yapısına kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 

BLACK PEEL SİYAH SİRKEDEN ELDE EDİLEN DOĞAL VE ORGANİK PEELİNG

Siyah sirkeden elde edilen doğal ve organik bir peelingtir. İçeriğindeki ”Potasyum, Salisilik Asit ve Linoleik Asitten elde edilen Yasmonik Asit ile hızlı yara iyileşmesini destekler.

Etki alanları koyu lekeler ,skar dokuları ,cilt yenilemedir. Etkilerini daha cilt soyulmadan görebilmek mümkün.
İnce tabaka halinde cilt soyma işlemiyle hem lekelerinizi hafifletip hemde yeni genç bir cilde kavuşturuyoruz,
Ayrıca akne, deri yaşlanması ve pigmentasyon problemlerinde iyileşmeler sağlar.

Siyah pirinçten fermante edilen çok değerli bir sirkedir. Çok yüksek miktarda organmink materyal ve mineraller ile yüksek konsantrasyonda esansiyel amino asitler içerir. Siyah sirkenin birçok yararı, yapılan çalışmalarda gösterilmiştir. Dolayısıyla temeli siyah sirkeye dayanan Theraderm Black Peel de oldukça etkili leke giderici etki ve antioksidan aktivitesi gösterdiği yapılan bilimsel çalışmalarda kanıtlanmıştır.a

BLACK PEEL CİLT ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Tek uygulamada peeling ve cilt nemlendirme,
Akne ve lekelerin temizlenmesi,
Cildin daha temiz, daha aydınlık görünmesi,
Cildi daha derinden nemlendirir.
Skar ve güneş lekelerini giderir

BLACK PEEL NASIL BİR UYGULAMADIR?

Black Peel’in içeriğindeki etken maddeler cildinizi besler. Soyma işlemi gerçekleştirerek cildin üst katmanındaki ölü deriyi derinlemesine temizler. Bu soyulma işlemi sonucunda yeni cilt tabakası oluşması hızlanır. Ciltteki siyah noktaların ve aknelerimn temizlenmesini, ayrıca ilerleyen zamanda yeniden oluşmasını önlemektedir. Cilt yenilemesi aynı zamanda cildinizde kırışık ve çizgi oluşumunu da engellemekte ve geciktirmektedir. Oldukça etkili bir leke giderici ve antioksidan aktivitesi sağlayıcıdır.

Black Peel’in Faydaları Nelerdir?

Zengin mineral içeriğe sahip olduğu için Black Peel’in cilde birçok faydası bulunuyor. Cilt sorunlarının çözülmesinde etkili bir peeling ürünü olarak kullanılıyor. Genel olarak cilde faydaları şöyledir:

İçeriğindeki çinko, potasyum, kalsiyum ve diğer vitaminler sayesinde cildi besler.
Siyah nokta ve aknelerin yok olmasını sağlar. İçeriği sayesinde siyah nokta ve akne oluşumunu engellemektedir.
Kan dolaşım hızını artırarak ciltde nem dengesini ayarlamaya yardımcı oluyor.
Ciltteki ödemlere ve iltihaplanmalara iyi geliyor.
Yaşlanmadan doğan kırışık ve çizgilerin oluşumunu engelliyor.

Cilt üzerindeki ölü hücreleri, yağ dokusunu temizleyerek cilt yenilenmesini sağlıyor.
Ciltte detoks etkisi yaratıyor.
Ölü hücreleri temizlediği için cildin sıkılaşmasını sağlar.

KAÇ SEANS UYGULANIR?

Kişinin ihtiyacına göre uygulama ve seans sayıları belirlenmektedir.

Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sağlıkla Kalın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

BLACK PEEL SİYAH SİRKEDEN ELDE EDİLEN DOĞAL VE ORGANİK PEELİNG