ULTRASON TEKNOLOJİSİ SON YILLARDA KOZMETİK VE ESTETİK AMAÇLI OLARAK GENİŞ UYGULAMA ALANINA SAHİP OLMUŞ OLAN BİR TEKNOLOJİDİR.ULTRASON YÖNTEMİNDE HÜCRELER ARASI BOŞLUKLAR DOLDURULARAK, FİZYOLOJİK YAPISI İYİLEŞTİRİLMESİNE ÇALIŞILIR, YAĞ HÜCRELERİ ARASINDAKİ BAĞLARIN ÇÖZÜLMESİNE YARDIMCI OLUR VE YAĞ HÜCRELERİNİN ÇEPERLERİNİ ZAYIFLATIP PARÇALAYARAK SONUCA ULAŞILMAYA ÇALIŞILIR.

Düşük frekanslı ultrason dalgaları.Cihaz uygulaması bölgesel yağ birikimlerini azaltmak ve vücudu yeniden şekillendirmeyi içermektedir. Oluşturduğu ultrason dalgaları yağ hücre zarlarını parçalamakta ve açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmaktadır.

 

 HANGİ AMAÇLA KULLANILIYOR?

 KURTULMAK İSTENİLEN, BEL, KARIN, GÖBEK, KOL, KALÇA VE SIRTTAKİ ÇÖZÜLEMEYEN DEPO YAĞLARI PARÇALAYIP, YERLEŞMİŞ BÖLGESEL YAĞLARI ÖNCELİKLE ERİTMEK, SELÜLİTLİ BÖLGELERİN GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTMASINA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA KULLANILAN GÜÇLÜ BİR SİSTEMDİR.  CİLT SIKILAŞTIRMASI İÇİN FAYDA SAĞLAMAKTADIR.


ETKİ NASIL OLUYOR?

Yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücü olabilir.

 NASIL UYGULANIYOR?

Uygulama başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 2,5 litre su içilmesi gerekir. Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için mutlaka uyulması gereken bir kuraldır.  Uygulama yapılacak alandaki deriye jel sürüldükten sonra cihazın uygulama başlığı o alanda gezdirilmektedir. Kırılan yağlar lenf yolu ile vücuttan atılmaktadır.

Göktürk bölgesel incelme programları ile kalıcı sonuçlar alınmaktadır.