GENOSYS MEDİKAL CİLT BAKIMI

Genosy Medikal Cilt Bakımı Nedir? Medikal Cilt Bakımı ve Daha Fazlası

Herkes parlak, sağlıklı bir cilt ister ancak bu mükemmel görünümü elde etmek için uygun ürünleri kullanmaz. Medikal cilt bakım ürünleri klinik çalışmalarda cildin görünümü üzerinde faydalı bir etkiye sahip olduğu gösterilen aktif kimyasalları içerir. Çoğu kişi, kozmetik market ürünlerini tercih etme eğilimindedir, kimileri ise yüksek kaliteli farmasötik dereceli medikal cilt bakım ürünlerine bağlı kalmayı tercih eder.

Medikal Cilt Bakımı Ürünlerinin Diğer Ürünlerden Farkı

Uygun fiyatlı satılan güzellik ürünleri ve medikal düzeyde cilt bakımı ürünleri genellikle aynı sorunları çözmeyi amaçlamış olsa da, medikal cilt bakım tedavileri yalnızca doktorların veya estetisyenlerin önerisine göre alınmalıdır. Medikal bir cilt bakım ürününün formülasyonları, cildin daha derinlerine nüfuz eder ve yüzde daha keskin bir değişim gösterir. Bu kısmen, formülasyona dahil edilen aktif bileşiklerin artan konsantrasyonu ve miktarından kaynaklanmaktadır. Birçok kişi, tezgah üstü güzellik ürünlerinin tatmin edici etkiler sunabileceğine inansa da, medikal düzeyde cilt bakımı daha güvenilirdir ve bilimsel olarak daha hızlı ve daha etkili sonuçlar sağladığı gösterilmiştir. Medikal düzeyde cilt bakımını sertifikalı uzmanların bilgi ve deneyimiyle birleştirerek, istediğiniz muhteşem, genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Lisanslı uzmanlar tarafından satılan ürünler ile kozmetik marketler tarafından satılan ürünler arasında, FDA tarafından medikal cilt bakımının yüzde 99,9 saf bileşenler içermesi ve ürünün güvenliğini ve etkinliğini garanti etmesi gerektiği gibi önemli bir fark vardır. Bu ürünler bilimsel çalışmalarla desteklenirler ve mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için dikkatlice tasarlanmışlardır. Sonuç olarak, cilt görünümünü iyileştirmek isteyen kişiler, en iyi sonuçları elde etmek için medikal sınıf cilt bakım ürünleri kullanmalıdır. Medikal cilt bakım ürünleri, stratum corneum olarak bilinen cildin üst katmanlarının ötesine nüfuz edebilen kimyasalların varlığı ile diğer kozmetik ürünlerden ayırt edilir. Medikal olmayan cilt bakımı ürünlerinin cilt üzerinde biyolojik bir etkisi yoktur ve alt cildin katmanlarına nüfuz edemezler. Her cilt tipi benzersizdir, bu da arkadaşınız için işe yarayan sivilce kremi veya yüz yıkama ürününün sizin için de işe yarayacağı anlamına gelmez. Ayrıca yanlış ürünler cildinizin hassasiyetine bağlı olarak cildinizde kalıcı hasarlara neden olabilecek kuruluk veya cilt tahrişleri gibi yan etkiler üretebilir. Medikal düzeyde cilt bakımı ile bir dermatoloji uzmanı ya da estetisyen, özel cilt probleminize göre uyarlanmış bir tedavi planı geliştirmek için sizinle işbirliği yaparak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ek olarak, uzman bir kişi, uygun ürünleri aldığınızdan emin olmak veya cilt bakımı hedeflerinizin değişmesi durumunda tedavi planını gerektiği gibi değiştirmek için size yardımcı olacaktır. Sizi mümkün olan en iyi cilt bakımına yönlendirecek, güvenebileceğiniz nitelikli bir uzmanla çalışmaya önem gösterin.

Genosys Nedir?

Genosys, en katı tıbbi standartlara uyan, bilimsel olarak değerlendirilen ve klinik ortamlarda kullanılan bir Kore dermakozmetik markasıdır. Genosys, yalnızca cildin mevcut yarısı harcanmış fibroblastlarını aktive etmeye değil, aynı zamanda büyük miktarlarda elastin ve kolajeni sorunsuz bir şekilde üretebilen yeni fibroblastlar üretme potansiyeline odaklanarak dermakozmetikte devrim yaratmıştır. Bu, deri kök hücrelerinin oluşumundan ve aktivasyonundan sorumlu olan Genosys’in patentli büyüme faktörlerinin peptitler, vitaminler, antioksidanlar ve hyaluronik asit ile birleştirilmesiyle başarılır. Bu sayede Genosys sivilce, siyah nokta, güneş lekesi, gözenek gibi tüm cilt problemlerinizle savaşabilecek bir ürün yelpazesi sunar. Genosys ürünleri hangi ülkenin? Genosys ürünleri cilt bakımında bir lider olan Kore’nin ürünüdür.

Genosys krem ne işe yarar?

Genosys krem parlakları ve lekelenmeyi önler, 30 SPF koruma sağlar, cildin renk tonunu eşitler, anti-inflamatuar özelliğiyle akneyi iyileştirir ve cilt detoksifikasyonunu sağlar.

Genosys Blemish Balm Cream ne işe yarar?

Genosys Blemish Balm Cream faydaları arasında yaşlılık lekelerini, güneş lekelerini, sivilce izlerini ve hamilelik lekelerini kusursuz bir şekilde gizlemek, cildi güneşin zararlı UVA ve UVB radyasyonundan korumak vardır.

Genosys SRP ne işe yarar?

Genosys SRP dermaterapi, peeling, lazer ve diğer işlemlerden sonra cildi gençleştirmek ve sakinleştirmek için kullanılır.

Genosys Multi Sun Cream ne işe yarar?

Genosys Multi Sun Cream yağsız ve ipeksi yapısı sayesinde hızla emilir. İçeriğindeki “Palmitoyl Pentapeptide 4” ve “Botanical Stem Cell Complex” cildi UVA/UVB radyasyonundan korurken, hasarlı cildin yenilenmesine yardımcı olur.
Genosys Medikal Cilt bakımı Göktürk’de 2005 yılından beri uzman estetisyenlerce yapılmaktadır.
 Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.