Genosys Medikal Cilt Bakımı | Sterilizasyonu uygun ve uzman kişilerce bilinçli bir şekilde yapılan cilt bakımının geleceğe dönük kalıcı yararları vardır. Cilt bakımının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi, lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır.

Genosys   tamamiyle doğal, balık özlerinden oluşan alkol içermeyen bitkisel cilt bakım ürünlerine sahip , dünya çapında  130 ülkede  alışanların bir daha vazgeçemediği tazeleyici özelliğe sahip ürünleri ile cilt elastikiyetini artırarak sıkılaştırır ve cilde form kazandırarak dokuları onarıp aydınlık verir.
Kış aylarının soğuk, kirli ve kurutucu havasından etkilenen cild  öncelikle Genosys  özel seri oksijen içerikli ürün ile temizlenir ve ardından  tonik sıkılır. Dinlendirici, huzur verici enfes bir aroma ile  buhar banyosu ile gözenekler temizlenir, sıkılaştırıcı krem, ardından maske ve  tonik tekrar edilir. Aromaterapi besleyici yağ ile masaj yapılır. 1,5 saat süren cilt bakımınız sonunda canlı bir ciltle sahip olacaksınız.  Genosys Medikal Cilt bakımı Göktürk’de 14 yıldır uzman estetisyenlerce yapılmaktadır.
 Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bültene kayıt ol