ROSESEA BAKIMI

FREEZE DRIED BAKIMLARI
Pevonia’ya özel dondurulup kurutulma teknolojisi ile hazırlanmış olan bu seri;
D.N.A. Yüksek Performanslı Cilt Bakım Kürü; derinin parlaklık kazanmasını, gözneklerin sıkılaştırılarak deri dokusunun iyileştirilmesini sağlar. Oldukça nemlendirici özelliğe sahiptir. Aynı zamanda yeni izler ve akne sonrası yumuşama hafif izleri iyileştirmek için önerilir.
Collagen Yüksek Performanslı Cilt Bakım Kürü; cildi sitümüle ederek yaşlanmayı, derinin derinin gevşemesini ve kırışmasını engeller. Son derece yoğun bir üründür. Cildin dokusunu geliştirir, görünümünü değiştirir, çizgileri belirsizleştirir.
ONARICI SERİ
Marine Collagen Concentrate; derideki yıpranmayı ve çizgileri önleyen bir bileşimdir. Dış deriye büyüme elementleri sağlar ve yaşlanmayı geçiktirir. Ciltdeki çizgileri yumuşatarak cildin gevşemesini önler.
Marine D.N.A Concentrate; açılmış gözenekleri kaparatak cildi parlatır, nemlendirir ve iyileştirir.
MASKELİ BAKIMLAR
LUMINOUS “C”& SEA Mask; alçı maske olan Luminous Sea içeriğindeki yüksek konsantrasyonlu C Vitamini, derin dondurulmuş deniz yosunu ve en saf bitkisel yağlar sayesinde ince kırışıkları azaltan ve cildin elastikiyetini güçlendiren, güneş ışınlarının neden olduğu yaşlanmaya karşı koyan bir etkiye sahiptir.
OXY-VITAL MASK; içereğndeki zengin vitamin ve mineraller sayesinde cildin daha faydalı olarak oksijen kullanmasını sağlayarak hassasiyeti azaltır ve parlakalık kazandırır.
ELASTO-FIRM MASK; Cildin güçlenmesini sağlayarak canlı ve genç bir görünüm kazandırır.Yüz gerdirme ameliyatlarından sonra tavsiye edilir.
ROSACEA MASK; Aktif içerikler açısından zengin olan Rosacea Serisi akne rosacea gibi mikrodolaşım problemi olan ciltlerde iyileştirici, sakinleştirici ve dekonjestan etki gösterir. Ciltteki kırmızılığı kontrol eder, kılcal damarların duvarlarını güçlendirir ve iyileştirir.
Esthebuste Line-Göğüs Dekolte Bakımı
Vücudun en narin bölümüdür ve yaşamın bütün stresini taşır. En son botanik keşif olan “Kigela Africana” yönünden zengindir. Bu bakım bütün kırışıklıkları önleyerek, cildi pürüzsüzleştirir ve elastikiyetini arttırarak gözle görülür bir etki yaratır.
Göktürk Rosesea Cilt Bakımı uzman estetisyenlerce 2005 yılından beri Nudayspa’da hijyen ortamda yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.