ANTİ AGİNG YÜZ MASAJI

Anti Aging yüz masajı zamanla yüzümüzde oluşacak kırışıklı, çizgilenme, sarkma , çöküntü ve lekelenme gibi yaşlanma belirtilerini en aza indirgemeyi ve oluşum süreçlerini olabildiğince yavaşlatmayı hedefleyen bir bakımdır.

Hücre yenilenmesini,
Dolaşımın hızlanmasını,
Kolajen ve elastin dokusunun güçlenmesini,
Cildin sıkılaşmasını ve yüz ovalinin ortaya çıkmasını
Yoğun nem depo edici özelliği ile cilde canlı,
parlak diri bir görünüm kazanmasını sağlayan anti – aging yüz masajı A- C – E vitamini, koenzim Q-10 , Alfa Hidroksi Asit, Hyoluronik Asit,Lipozom, bakır,çinko,magnezyum,retinol içeren özel ampul ,serum,krem ve yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

Anti – Aging ürünler içindeki bakır, magnezyum ve çinko ciltte nem tutma, C vitamini bağ dokusunu sıkılaştırma, E vitamini serbest radikalleri yakalama ve cildin erken yaşlanmasını önleme, koenzim Q 10 anti- oksidan etki sağlama işlevlerini göstermektedirler.

Uygulanan özel masaj teknikleri ile cilde son derece sağlıklı ve diri bir görünüm sağlayan bu masaj aynı zamanda çok keyifli ve dinlendiricidir

Daha önce hiç böylesine etkili bir uygulamayı tecrübe etmediyseniz, sizi belki de hayatınızın vazgeçilmezleri arasına katacağınız bir keyif ile tanışmaya davet ediyoruz.

Göktürk Anti aging masajı  eğitimli uzman terapistlerce yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.