VİTAMİN BAKIMI

Vitamin Bakımı uygulamasında yüzün tamamına teknolojik cihazlar yardımıyla cildin ihtiyacı olan vitamin ve amino asitler cilde uygulanır. Cilde uygulanan bu sıvı içerisinde vücudun ihtiyacı olan saf vitamin özleri bulunur. Deri altına takviye edilen bu vitamin özleri burada derinin beslenmesine ve cildin canlı görünmesine yardımcı olur. Gün içerisinde cilt birçok faktörden dolayı olumsuz etkilenir.

Zamanla nemini kaybeden ciltte deformeler meydana gelir. Nemi azalan cilt canlılığını yitirdiği gibi hızlı bir şekilde kırışmaya başlar. Vitamin Cilt Bakımı cildin onarımında gözle görülür bir etki gösterir. Vitamin Bakımı ciltte yaratmış olduğu bu başarılı etki kişileri psikolojik olarak rahatlatır özgüvenlerini arttırır.

Vitaminli Cilt Bakımı

Cilt hassas bir yapıya sahip olduğu için tüm olumsuz etkenlerden etkilenir. Bu nedenle düzenli olarak cilt bakımı yapılmalı ve cildin ihtiyacı olan eksiklikler belirlenerek doğru ürünler kullanılmalıdır. Vitamin cilt bakımı bu konuda birçok kişinin yaşadığı cilt problemleri ile başarılı bir şekilde mücadele eder.

İçerisinde bulunan ve cilt için oldukça önemli olan vitamin ve enzimler bu uygulama sayesinde cilde zerk edilerek cildin tam manası ile onarılmasını sağlar. Vitamin bakımı işlemi kişilerin sosyal yaşamını engellemediği için her mevsim ya da istenilen her an yapılabilir. Alınan vitamin enzim ve mineraller cildin nefes almasını sağladığı gibi daha parlak görünmesini sağlar.

Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sağlıkla Kalın