Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayelerimiz
Referanslar

2-3 ayda bir cilt bakımı yaptırmaya özen gösteriyorum. Yapılan bakımdan çok memnunum. Eskiden bakım sonrası cildimde sivilciler olur, yapılan bakımı cildim kusardı. Şuanda hiç böyle bir problemlerim olmuyor. Benim için yapılan her işlemde temizlik, titizlik ve özen çok önemli..

Teşekkürler

Ayşe Can

Sevgili Nü;

1 senedir bir arada çok güzel günler yaşadık çünkü tam 40cm inceldim. Zaten kilolu olmayan birisi olarak 40cm 38 bedenden 36 bedene ve ara sıra zorlasam da olmayan 34 bedeni denememi sağladınız. Tüm çalışanlar güler yüzleri, cana yakınlıkları ile benim arkadaşım oldular. Hepsini çok ama çok seviyorum. Beni tekrar şekillendirdiğiniz için hepinize binlerce teşekkürler.

Hadi benim sevgili arkadaşlarım şu 34 bedene sokun beni çünkü ben hep burada olcağım

Sevgiler

Görkem Akagündüz

Güler yüz, iyi niyet, profesyonellik 5 yıldız Göktürk sizlerle gurur duyuyor.

Şener Yılmaz Alpan

Nü Medical Day SPA’ya cilt bakımına geldim. Güler yüzlü ve çok samimi bir ortam.  Her şey için teşekkürler

Jale Bilmen

Sizlerden aldığım cilt bakımıyla ilgili olarak öncelikle çok memnun olduğumu ama memnuniyetimin de  size bağlı olduğunu belirtmek isterim. Nezaketiniz, güven vermeniz ve işimize olan inancınızla beni öncelikle ikna ettiniz. Kendiniz gibi zarif olan ellerinizle normalde cilt bakımından bir gün sonra dışarı çıkamayan ben, hiç b ir kızarıklık olmadan dipdiri canlı bir yüzle sokağa çıkar oldum. Kendim bile geçeceğime inanmadığım beyaz noktalar  konusunda hiç zorlanmadan mükemmel sonuçlar almamızı sağladınız. Uygulamadaki başarınız hangi bölgeye nasıl ve ne kadar süreyle mücadele edeceğinizi bilmeniz ve şu an sahip olduğum harika yüz, bu meslekteki profesyonelliğinizin en büyük göstergesi nazik ve rahatlatıcı ses tonunuzla birlikte zarif olarak yaptığınız cilt bakımı seansının ardından insan terapiden çıkmış, yalnızca yüzünün değil tamamen içinin temizlendiğini hissediyor. Beni mutlu ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Gamze Erbora