GÖZ ÇEVRESİ (EYECELL) BAKIMIEyeCell bakımı, göz çevresi, göz altı morluklarının, siyah halkaların, gözaltı şişkinliklerinin ve kırışıklıkların giderilmesinin yanında kazayağını da azaltmaya yardımcı olur. Göz bölgesi için özel olarak geliştirilen bir bakım ürünüdür. Uygulandığı göz çevresini sıkılaştırır ve göz kapağı sarkmalarını da önler.
Göz çevresinde ince ve hassas cilt dokularının bulunması sebebiyle bakıma ihtiyacı olan bir bölgedir. Kozmetik ürünlerle bakım yapmanın etkisi uzun sürede görülür.
Ancak gözaltı bakımı ile yapılan bakım sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar alıyoruz. Hangi sorunlarda bu bakımı uyguladığımıza bakacak olursak bunlar; gözaltı torbaları, kazayağı, derin kırışıklıklar, ince çizgiler, gözaltındaki siyah halkalar, pigmentasyon ve dehidrasyondur. Büyüme faktörlerinden botanik kök hücrelerden ve biyo-peptidlerden üretilmesi sayesinde, etkili bir bakım ürünüdür.
Gözaltı bakımı için kullanılan farklı ürünler de vardır. Yaptırdığınız bu bakım sonrasında gözaltı morluklarının tekrarlanmaması için uyku düzeninize dikkat etmeniz, dengeli beslenmeniz ve bol su tüketmeniz gerekir.
Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi olan masajlar yaptırarak K ve C vitamini içeren ürünler de kullanabilirsiniz. Göz çevresi bakımı alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından yapılır.

EyeCell Bakımı Nedir?

Özellikle ileri yaşlarda oluşan göz torbalarında EyeCell bakımı etkisi büyüktür. Çevresel faktörlere bağlı olarak da oluşan bu problemler aşırı tuz tüketmek, uykusuzluk, yorgunluk, beslenme bozukluğu, stres gibi nedenlerle de oluşabiliyor.
Yaşın ilerlemesiyle de göz altı derisinin incelmesi nedeniyle morluklar artar. Cildi gergin ve canlı gösteren kolajen maddesi azalarak cilt üzerindeki damarlar daha belirginleşir. Özellikle regl dönemlerinde de yine bu gözaltı sorunlarının arttığı biliniyor.
Bu bakım yöntemi, gözaltı morluklarının yanında göz kapaklarında da kullanılır. Göz altlarını canlandırmak ve nemlendirmek için uzmanlarımız tarafından uygulanan bir göz bakım ürünüdür. Göz çevresinin cilt yapısına göre botanik kök hücre ekstreleri göz altına ve göz üstüne uygulanır.
Göz çevresindeki deriyi yenilemek için ise kolajen üretimini destekleyen peptide pach bulundurur. Bu zar şeklinde soğuk bir jeldir. Birkaç seans olarak uygulanan EyeCell bakımı içeriği bu şekildedir.
Avantajlarını özetleyecek olursak bunlar göz çevresi kırışıklıklarının ve kazayağı görünümünün azalması, gözaltı torbalarında daha düzgün bir görünümün sağlanması, gözaltı morluklarının azalması ve cilt rengiyle eşitlenmesi, nem sayesinde göz çevresinin hafif ve yumuşak olması, göz çevresindeki sarkmaların engellenmesidir.

EyeCell Kit Nasıl Uygulanır?

Göz çevresindeki ince çizgilerin, torbaların ve morlukların giderilmesini sağlayan bakım kiti, esneklik kaybı olan göz kapaklarında da göz çevresini koruyarak canlandırır.
Göz çevresinde kullanılmaya uygun botanik kök hücre ekstrelerine sahip olduğundan çok ince iğneli roller ile göz altı ve göz kapağı üstüne ürün yedirilir. Kolajen üretimini arttırarak göz çevresinde bulunan ince deriyi de yenileme özelliğine sahiptir. Bunu yapabilmek içinse zar şeklindeki soğuk jel olan peptide pach kullanıyoruz.
Bu bakımı uygulayan uzmanlarımız ilk olarak Pach ürününü 15 dakika bekletiyor ve çıkarıldıktan sonra özel devam serumları kullanılıyor. Bunun sonrasındaysa soğuk krem uygulanıyor. Roller kullanılarak hücre yenilenmesi ve kullanılan bu ürünlerin yedirilmesi sağlanıyor.
Uygulama ise yaklaşık 30-40 dakika sürüyor. Seanslarına bakıldığında bunun kişiden kişiye değiştiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 4 ila 8 seans arasında süren EyeCell bakımı, 10 gün arayla uygulanıyor. Aynı zamanda bu işlemi yaptırmak, göz makyajı yapılmasına engel olmuyor.

EyeCell Bakımı Faydaları

Hızlı etki eden EyeCell bakımı, derin kırışıklıkları önler. İçeriğindeki EC peptide kompleksleri sayesinde göz çevresinin yenilenmesine yardımcı olarak derin kırışıklıklarda kullanılır.
Gözaltı morluklarında da kullanılan bu ürün, göz çevresindeki sarkan dokuları güçlendirerek anti-pigment etkisi gösterir. Göz çevresindeki hassas bağlayıcı dokuları da onarır.
Anti- oksidasyon özelliği sayesinde hücre çoğalması sağlayarak anti-oksidant etkisi gösterir. Bunu yaparken de içeriğindeki botanik kök hücre ekstrelerinden yararlanır. Son olarak kolajen üretimini canlandırılarak gözaltı görünümünde iyileşme sağlar.
Aynı zamanda kullanılan serumların ve diğer ürünlerin cilde uygun olarak seçilmesi de önemlidir. Bu sayede herhangi bir yan etki görülmez ve güvenli bir bakım yöntemidir.
Uzmanlarımızın bu konuda deneyimli olması ve bakımınızı dikkatle yapması nedeniyle, gönül rahatlığıyla gözaltı problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Genetik bile olsa tüm gözaltı torbalarında etkili olan EyeCell Kitleri, kısa süren bakım işlemleridir ve en fazla 8 seansta tüm problemlerinizden kurutabilirsiniz.
Gündelik hayata işlem gününde bile devam edebilmeniz de bu bakım yöntemini seçmenizin nedeni olabilir. Hatta aynı gün makyaj bile yapabilirsiniz. Hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan bakım kitini, uzmanlarımıza yaptırabilirsiniz.

EyeCell Bakımı Fiyatları

Göz çevreniz test edilerek, torba ve morlukların sebebi belirlenerek bu bakım hizmetini sunuyoruz. Kişiye özel olarak yaptığımız bakım sayesinde göz çevreniz eskisinden çok daha sağlıklı görünür. Ameliyatsız ve kısa sürede göz altı torbalarınızdan kurtulabilmek için bu bakım kiti, diğer ürünlere göre çok daha avantajlıdır.
Göz çevresi bakımları için kullanılan birçok farklı bakım ürünü vardır. Bu bakımlar yapılmadığında göz çevresindeki kırışıklıklar sizi daha yaşlı gösterir. Genetik de olabilen göz torbalarından kurtulmanın yolu da bu göz bakım ürünüdür.
Cilt tipinize göre uzmanlarımız tarafından uygulanan bakım sayesinde göz çevrenizdeki problemlerden kurtulabilirsiniz. Dikkatli olarak uygulanması ve uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kırışıklıklardan, göz torbalarından, kazayağından kurtulmak için bizimle iletişime geçebilir ve deneyimli uzmanlarımızdan EyeCell bakımı hizmeti alabilirsiniz.
EyeCell (Göz Altı Bakımı) Fiyatları için hemen ücretsiz randevu alın. Eyecell bakımı fiyatları  hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.
Göktürk Cilt Bakımı uzman estetisyenlerce 2005 yılından Nudayspa’da hijyen ortamda yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.