GENOSYS KLASİK CİLT BAKIMI

Genosys Cilt Bakımı

Zaman içinde cilt, parlaklığını ve canlılığını kaybeder. Çevresel faktörlere ek olarak yaş ve genetik faktörler de cildin kusurlu bir görünüme sahip olmasına neden olur. Akne, büyük gözenek, solgun bir görünüm, siyah nokta, kırışıklık ve lekeler en büyük cilt sorunlarındandır. Tedavi edilmeyen cilt sorunları zamanla yorgun ve ileri düzeyde sorunlu bir görünüme sebep olacaktır. Nudayspa’da uygulanan Genosys Cilt Bakımı, tamamen doğal içerikler ve kompleks bakım etkisi sayesinde cildin kaybettiği nem ve ışıltıyı yeniden kazandırır.

Dünyaca ünlü Genosys markalı dermokozmetik ürünler, medikal cihazlar ve uzman sağlık kadrosu tarafından gerçekleştirilen cilt bakımı ile kadın veya erkek her yaş grubundan kişi, sağlıklı bir cilde kavuşur.

Genosys Cilt Bakımı Nedir?

Cilt, sürekli değişir ve doğru desteklenmediği takdirde kusurlar başlar. İlk başta önemsenmeyen akne ve siyah noktalar zaman içinde leke oluşumuna sebep olur. Yaş ve çevresel faktörler de daha yaşlı bir görünüm verir. Genosys Cilt Bakımı ise doğadan aldığı güç ve özel formülasyonu sayesinde ilk seansla birlikte gözle fark edilir sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

Kore markası Genosys, ürünlerinde alkol, kimyasal madde, parfüm vb. içerikleri kullanmıyor. Dolayısıyla cilt, bakım sırasında rahatlarken doğanın gücüyle yeni ve ferah bir görünüme sahip oluyor. Çok yönlü olarak uygulanan Genosys Cilt Bakımı, kısa sürede canlı ve dinamik bir görünüme kavuşmak isteyenler için en etkili yöntemdir.

Genosys Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Nudayspa’da Genosys Cilt Bakımı ürünleri, özel aşamalar ve prosedürle uygulanır. Uzman estetisyenlerce yapılan cilt analizi ve cilt muayenesi sonrasında cildin ihtiyaç duyduğu etki belirlenir. Yağlı, karma, kuru veya normal ciltler için farklı ürünlerin kullanılması gerekebilir. Uzmanınız, cildiniz için en doğru işlem sırasını ve ürünleri belirleyecektir.

Genosys Cilt Bakımı için öncelikle cildin arındırılması ve derinlemesine temizlenmesi gerekir. Bitkisel ürünlerle peeling işlemi yapılır ve ölü hücreler arındırılır. Bu süreç, Genosys Cilt Bakımı işleminin başlangıcını oluşturacaktır.

Peeling uygulamasından sonra şu aşamalara geçilir:

 • Gözeneklerin açılması ve cilt yüzeyinin yumuşaması için buhar tedavisi uygulanır bu süreçte ölü deriler ve yağ temizlenir,
 • Yağ butonu, siyah nokta vb. sorunlar teknolojik cihazlarla temizlenir ve cilt arındırılır,
 • Temizlenen cilt dezenfekte edilir ve bakım aşamasına geçilir.

Yukarıdaki işlemlerle birlikte cilt, ferah ve aydınlık bir görünüme ulaşır. Aynı zamanda gözeneklerin açık olması ve cilt dokusunun uyarılması sonucunda uygulanan iyontoforez, maske, serum ve kremler daha iyi bir etki sağlar. Ayrıca cildin rahatlaması için aromaterapik yağ eşliğinde masaj uygulanır. Bu süreçte cilt esnekliğini kazanırken kişiler de konforlu bir vakit geçirmektedir.

Genosys Ürünlerinin İçeriği Nedir?

Nudayspa’da Genosys krem, maske, serum, tonik ve peeling ürünleri kullanılmaktadır. Her bir ürün, cilt yapısına uygun olarak seçilir ve cildin ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar. Genosys ürünlerinde yaygın olarak yer alan maddeler:

 • Nar,
 • Lotus çiçeği,
 • Greyfurt,
 • İncir,
 • Hyaluronik Asit,
 • Sitrik Asit,
 • Hurma,
 • Papaya,
 • Beta Glukan
 • Laktik asit.

Genosys cilt bakımı yoğun ve kompleks bakım etkisi sayesinde ilk seansta gözle görülür sonuçların alınmasını sağlar. Antioksidan özelliğe sahip olan ürünler yaşlanmayı geciktirirken ince kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Genosys Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?

Cilt sağlığınızı korumak ve dinamik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Genosys cilt bakımı en ideal çözümlerden biridir. Cildin yorgun ve solgun görünümü giderilirken cilt sorunları da tedavi edilir. Nudayspa’da  Genosys cilt bakımı uygulaması kişi ve cilt yapısına özel planlanmaktadır. Bu sayede daha etkili ve güçlü bir fark sağlanır.

Genosys cilt bakımı, öncelikle cilt sağlığı için gereklidir. Bununla birlikte birçok faydaya da sahiptir:

 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar,
 • Siyah ve beyaz noktalar temizlenir ve sebum dengesi sağlanır,
 • Cilt pürüzsüz bir görünüme sahip olur,
 • Aydınlık ve ışıl ışıl bir etki sağlanır,
 • Genosys cilt bakımı sayesinde cilt ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminler takviye edilir,
 • Cilt yenilenir,
 • İnce kırışıklıklar giderilir, yüz ve boyun bölgesinde başlayan sarkmalar önlenir,
 • Daha genç bir görünüm elde edilir.

Genosys cilt bakımı sadece güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlamaz. Cilt sağlığınız için gerekli olan takviyeler sağlanır ve antioksidan özelliği ile yaşlanmayı geciktirir.

Genosys Cilt Bakımı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Nudaypa’da Cilt bakım uzmanı, cilt yapınıza göre dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili ayrıntılı bir bilgi verecektir. Aynı zamanda işlem sonrasında cildinize uygulanan kremler sayesinde cilt bariyeri korunur. Genosys cilt bakımı sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli faktör güneş ışınlarından uzak durmaktır. Yenilenen cilt dokusu, dış etkenlere karşı daha savunmasız olabilir.

Genosys cilt bakımı, bitkisel özütler içeren ürünleri sayesinde kabuklanma vb. deformasyonların oluşması beklenmez. Ancak hassas cilt yapısına sahip olan kişiler de hafif düzeyde kızarıklık oluşabilir.

Göktürk Cilt Bakımı Nudayspa’da 2005 yılından beri  uzman estetisyenler tarafından cildin ihtiyacına göre belirlenen uygulamalar, destekleyici ürün ve cihazlarla  yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.