Mekanik hücresel uyarım teknolojisi ile FDA onayı alan ilk medikal teknik:Lipomasage

Lipomasaj tekniği, mekanotransdüksiyon ( bir hücrenin mekanik bir uyarıyı bio-kimyasal uyarıya çevirmesi ) yöntemiyle yağ dokusu hücre çekirdeklerinde lipolizi yani yağ yakımını tetikler. Çok sıkı diyet ve yoğun egzersizlere rağmen vücudun bazı inatçı kütleleri yağ yıkımına izin vermez. Lipomasaj uzun sürede kaybedilemeyen yağların yakılmasını sağlayan bilimsel olarak kanıtlanmış doğal bir yöntemdir. Bu ayrıcalıklı lpg teknolojisi endermolojideki büyük buluş sayesinde ortaya çıkarılmıştır. Bu yöntem Profesör Lafontan ( ınserm , toulouse ) tarafından yürütülen son bilimsel çalışmalar ile geliştirildi. Bu çalışmalar, son jenerasyon lpg makinelerinin içerdiği fonksiyonların ( roll’ın , roll’up , roll’out ), adipositlerdeki (yağ hücreleri) yağ yakılmasından sorumlu beta reseptörlerini uyardığını ortaya çıkardı. Bu buluş sayesinde lipomasaj tekniği kullanılarak son derece etkili ve hızlı sonuçlara ulaşılıyor.

Keymodule 2 sahip olduğu bağımsız motorlara sahip birbirinden farklı üç özellikteki silindirleri sayesinde zayıflama ,şekillenme ,sıkılaşma ve selülit bakımında eşsiz çözümler sunuyor.
Vücut şekillendirmede Göktürk Lipomasaj Nudayspa olarak kısa sürede  vücut toparlanmakta ve  kontürü oluşturmaktadır. Birçok klinik araştırmada LPG başarılı sonuçları ile literatüre girmiştir.
Yara İzleri Üzerine Klinik Araştırmalar
The LPG technique : 22 Years Experience 
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.