Biorezonansla zayıflama ..Çikolata, Tatlı, Ekmek, Poğaça Alışkanlıklarınızdan Vazgeçemiyor musunuz? Diyet Yapmak Zor mu Geliyor? İştahınızı Kontrol Edemiyor musunuz? Biorezonans Terapi Yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve Kilo Verme Tam Size Göre…

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecinde kişiye özel bir uygulama yapılmaktadır. Kişinin düşkün ve bağımlı olduğu gıda maddeleri tespit edilerek o ürün grupları üzerinden tedavi ve silme işlemi gerçekleşmektedir. Ülkemizde kilo vermek ve zayıflamak isteyen birçok kişi, Sağlıklı ve Hızlı bir şekilde nasıl kilo veririm? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu yöntemle asıl hedef sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulmanızdır.

Biorezonansla zayıflama kilo verme sürecini 3 başlıkta toplayabiliriz. 1) Düşkün ve Bağımlılığı olan gıdalara karşı isteksizlik yaratma. ( Şeker, Çikolata, Ekmek, Karbonhidrat Grubu) 2) Duygusal Açlık Tedavisi, Psikolojik Sakinlik ve Rahatlık Hali Sağlanır 3) Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek olmak için enerjetik problemleri ortadan kaldırır. Biorezonans Terapi yöntemi Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla aç kalmadan konforlu bir gün geçirebilir doygunluk hissi sağlayarak kilo verme sürecini keyifli hale getirebilirsiniz. Karbonhidrata ekmek, maya, pirinç, makarna veya şeker, tatlı, çikolata gibi ürün gruplarında yeme isteksizliği yaratarak diyet ve sağlıklı beslenme programınızı kolay bir hale getirebilir bu sayede hedeflediğiniz kilonuza ulaşabilirsiniz. Bu zayıflama programında metabolizması yavaş çalışan kişilerede tavsiye edilmektedir. Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme ve zayıflama sürecinde en önemli başarı, duygusal açlık yaşadığımız anları kontrol edebilmemize yardımcı olan Biorezonanın Renk uygulaması ile de destek verilir. Biorezonans Terapi yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla ilk seans sonrasında bile porsiyonlarınız küçülecek yeme ihtiyacınızın belirgin oranda azaldığını göreceksiniz. Metabolizmanızın da hızlanmasıyla kilo verme süreci başlayacaktır. Kişinin zorlanmadan, aç kalma hissi yaşamadan konforlu bir şekilde kilo vermesi sağlanır.

Biorezonansla zayıflama :Neslihan Baykal Yakışan Biorezonans Terapisti Sağlıklı Yaşam Koçu

Biorezonans göktürk

Biorezonans Nedir?

Madde enerjinin bir formudur. Bunu çok uzun zamandan beri biliyoruz.Her madde, atomlarının elektron yapısından kaynaklanan ve o maddeye özel olan bir elektromanyetik ışınıma sahiptir. Bu elektromanyetik salınım (ya da foton ışınımı) şimdiye kadar deneysel amaçlı olarak kullanılmış olan hassas foton ölçüm aletleriyle ölçülebilir. Kuantum fiziğinden bildiğimiz gibi fotonlar aynı anda hem tanecik hem de dalga-frekans yapısındadır. Şu andaki çalışmalar her maddenin yaydığı kendine özel frekans paternini tek tek ayırabilecek teknolojiye doğru ilerlemektedir. Ancak teknoloji halen, maddelerin biofoton yayılımlarını ya da frekans paternlerini inceleyebilecek ve birbirinden ayırabilecek seviyede değildir.

Biofotonlar

Biofotonlar canlı dokulardan yayılan elektromanyetik ışınımlara verilen isimdir. Biofotonlarla ilgili olarak öncelikle Prof. Popp ve ekibinin yaptıkları tüm dünyada yankı uyandırmakta ve biofoton çalışmalarına yön vermektedir. Biorezonans Nedir. Biofotonlar konusunda şu anda dünya üzerinde çok sayıda ve çok merkezli çalışma yürütülüyor ve şimdiye dek bulunanlar sadece sağlık alanında değil diğer birçok alanda farklı bir gelecek vaat ediyor.

Biorezonansın Gelişimi

Morell tipi biorezonans temelde akupunktur konusunda çalışmalarıyla bilinen Dr. Voll’ün (ve çağdaşı Dr. Rhayadaku’nun) 1960’lı yıllardaki elektroakupunktur ölçümleri sırasında yapılan gözlemlerinin homeopati kurallarıyla birleştirilmesini temel alır. Biorezonans Nedir. Akupunktur noktalarının elektriksel direnç ölçümlerinin test edilmesi elektro-akupunktur olarak bilinir. Biorezonans elektroakupunktur testleri sırasında kullanılan elektriksel devre içine homeopatik ilaçların sokulmasının akupunktur noktasından alınan elektriksel direnç ölçümünü değiştirdiği gözlemine dayanır.Homeopatik ilacın etkisi vücudun meridyen sisteminde elektriksel değişikliklere yol açmaktadır ve bu gözlem biorezonansın temelini atmıştır.

Her madde enerjetik bir özelliğe ve bir frekans paternine sahiptir. Bu frekans paterni vücutla etkileşime girebilmektedir ve bu frekans paternini ölçmek mümkün değildir ancak vücut üzerindeki etkileri ölçülebilir. Biorezonans Nedir. Yani homeopatik frekanslar şu andaki teknoloji ile ölçülemez, vücut üzerine etkileri ise ölçülebilir. Zaman içinde maddelerin frekans paternleri ile vücudun frekans paternini karşılaştıran ve eşleşmelere bakarak vücudun yaşamsal özellikleri ya da organların durumu ya da gıda intoleransı olup olmadığı ile ilgili testler yapan cihazlar çıkmış olsa da bu cihazlar burada bahsedilen MORELL tipi biorezonans kavramı ile alakalı değildir. Maddelerin frekans paternlerini görmek, ölçmek mümkün olmadığı için bu frekans paternlerini vücut frekans paterni içinde aramak ve eşleşme yapmak da tabii ki mümkün değildir.

Morell tipi biorezonans kavramında tedavinin vücut üzerine etkilerini ya da verilen frekansın vücutla rezonansa girip girmediğini vücut üzerinde yapılacak akupunktur ölçümleri ile ya da bazı bioenerjetik tekniklerle gözlemek mümkündür ancak bu gözlemler test-ölçüm olarak algılanmamalıdır. Bu ölçümler cihaz tarafından yapılmaz, tecrübeli bir terapist tarafından algılanabilir ancak bunlar bildiğimiz anlamda testler olarak sunulmamalıdır.

Biorezonans Terapileri ile destek verilebilen hastalıklardan bazıları;

 • Alerjiler ve Alerji çalışan sağlık sorunları (Egzama hastalığı, sedef hastalığı, alerjik rinit, sinizüt, alerjik astım, gıda alerjileri, solunum yolu alerjileri)
 • Bağımlılıklar (Sigara bağımlılığı, Alkol Bağımlılığı, Gıda bağımlılığı)
 • Genel sağlığın desteklenmesi
 • Kronik hastalıklarda destek (Kronik Sistit)
 • Kronik yorgunluk sendromu
 • Fibromiyaljiler
 • Ameliyat sonrası iyileşmenin hızlandırılması
 • Romatizma ve diğer ağrılar
 • Ruhsal Problemler
 • Detoks – Vücudun toksinlerden temizlemek
 • Bağışıklığı güçlendirme
 • Obezite – Zayıflama
 • Karaciğer problemleri
 • Mide-Bağırsak Sistemi

  Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. 

Sağlıkla Kalın