Buz Epilasyon Magic EIS Phanes Laser’ in geliştirmiş olduğu extra soğutma özelliğine sahip EIS başlığı ve özel kare atış teknolojisi ile daha etkili daha hızlı ve daha konforlu bir epilasyon imkanı sunuyor. Magic EIS’ in soğutmalı başlığı ile artık 4 mevsim çok daha konforlu . Geliştirilmiş yeni EIS başlıklı epilasyon sistemine sahip olan MAGIC EIS; saniyede 20 atış atabilme özelliği ile Dünyanın en hızlı ve en güvenilir epilasyon teknolojisidir.

TEKNOLOJİ NASIL?

EIS başlık sayesinde acı hissettirmeden ve yan etkilerden çok uzak konforlu ve etkili epilasyon imkanı sunulmaktadır.Geliştirilmiş en yeni EIS başlığı ve SPT (Square Pulse Technology) sistemine sahip olan Magic EIS saniyede 20 atış yapabilme özelliği ile dünyanın en hızlı ve en güvenli lazer epilasyon teknolojisidir.

SPT (Square Pulse Technology) NEDİR?

SPT ile daha etkili ve verimli sonuçlar elde etmek için her bir atışı milisaniyeler içerisinde 20 eşit darbeye bölebilme özelliği ile kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi verebilmektedir. SPT kıl kökünde diğer sistemler gibi enerji atığı oluşturmadan en doğru epilasyon uygulama imkanını sunuyor. SPT özelliği ile ciltte oluşabilecek yanma riskelerini de ortadan kaldırıldı. MAGIC EIS ile artık rahatlıkla 4 mevsim epilasyon uygulaması yaptırılabiliyor.
Geliştirilmiş EIS başlığı ile konforlu epilasyon
  • 5cm2 uygulama alanı
  • 610-1200 nm. dalga boyu aralığı
  • 8” dokunmatik ekran
  • Square Pulse Technology (Özel Kare Atım Teknolojisi) ile her tip ciltte uygulama
  • EIS başlığı ile 4 mevsim epilasyon imkanı
  • Sqaure Pulse Technology özelliği sayesinde acısız ve yanma riski minimum
  • Kısa sürede epilasyon uygulama imkanı
Yüzdeki tüylerde etkili 
Eski lazer sistemlerinin yüzdeki tüylerde etkili olmamasının başlıca iki nedeni vardır. Bunlardan ilki yüzdeki tüylerin vücuttakilere kıyasla çok daha ince ve açık renk olmasıdır. Ve eski teknolojilerle uygulama yapıldığında yüzde tetikleme yaptığı gözlemlenmiştir. Özellikle Alexandirte lazer epilasyon teknolojilerinin yüz bölgesinde çok uzun sürede sonuç alındığı herkes tarafından bilinmektedir.   Magic EİS, en ince ve en açık tüylerde bile etkili olan bir teknolojiye sahiptir. Yüzdeki tüylerle ilgili ikinci sorun ise uygulama yapılacak bazı bölgelerin çok küçük olması ve eski nesil lazer sistemlerinin aplikasyon başlıklarının bu bölgelere uygulama yapılamayacak kadar büyük olmasıydı. Magic EİS  lazer sistemi ise kaş arası ve kulak içi gibi daha küçük bölgeler için tasarlanmış başlık ucuna sahiptir. Koyu tenliler için  uygun  Bu yeni teknolojinin eski nesil lazer epilasyon teknolojilerine göre en önemli farkı bütün ten renklerine uygulanabilmesi. Ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun dört mevsim boyunca   Magic EİS Lazer sisteminden faydalanabilirsiniz.

Buz  Epilasyon Magic EİS  dört mevsim uygulanıyor

Magic EİS  ile dört mevsim uygulama yaptırılabilmektedir.Dilediğiniz her mevsim   Magic EİS faydalanabilirsiniz. Eski nesil lazer sistemlerinde ten rengi koyulaştıkça epilasyon etkisi de azalıyordu. Buz Lazer  Magic EİS sistem ise koyu tenlerde bile etkili sonuçlar almanızı sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Yani, bronz bir tene sahip olduğunuzda bile bu tedaviden faydalanabilirsiniz.

Daha önce lazer epilasyon yaptırıp ve   cildin  istendiği kadar pürüzsüz olmadığı hallerde :  Magic EİS

Bunun nedeni eski nesil sistemlerin ince ve açık renk tüylerde etkili olmaması idi. Bu da tedavi tamamlandıktan sonra bile pürüzsüz bir sonuç alınmasını zorlaştırıyordu.   Magic EİS teknolojisi ise tüm tüylere etki ettiğinden çok daha pürüzsüz bir sonuç anlamına geliyor.

Kaç seans yapılmalı?

Bazı hastalarda altı ila sekiz hafta aralıkla üç-beş seans arası yeterli olurken, klinik araştırmalar pürüzsüz bir etki için genelde altı seans yaptırmanız gerektiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulamaasüresi bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor. Bunun sebebi tedavi başlığının ucunun eski sistemlere göre iki kat daha büyük olmasıdır.

İşlem sırasında acı yok

Bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile canınız acımayacak.   Magic EİS epilasyon sisteminin eski nesil lazer epilasyon tedavilerine göre en belirgin farkı çok daha konforlu ve acısız olmasıdır. Özellikle acı eşiği çok düşük olan erkeklerde bile en çok tercih edilen sistem yine Magic Eis dir. Göktürk Buz Epilasyon MAGIC EIS :ACISIZ, HIZLI VE GÜVENİLİR  EPİLASYON TEKNOLOJİSİ Nüdayspa’da. Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz. Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız.