Göktürk Buz Epilasyon uygulamasında Epilasyon Acısı Tarih Oldu

Dünyadaki en yeni epilasyon teknolojisi olan buz epilasyon sistemi, acıyı ve zaman kaybını ortadan kaldıran uygulamaları ile epilasyonda çığır açıyor.

 Dünyadaki en yeni  epilasyon teknolojisi olan buz epilasyon sistemi, acıyı ve zaman kaybını ortadan kaldıran uygulamaları ile epilasyonda çığır açıyor. Birçok kişinin lazer epilasyona korkarak yaklaşmasına neden olan acı, buz epilasyon sistemi ile artık tarihe karıştı.

Göktürk  Buz  Epilasyon MAGİC EİS sistemi, başlığındaki özel kontakt soğutma teknolojisi ve büyük spotları sayesinde tamamen ağrısız ve oldukça hızlı bir epilasyon imkanı sağladıyor. Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktaydı. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyonda daha fazla zorlanmaktaydı. Magic EİS ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı

Tüm Vücut Epilasyonu 30-40 dakika

Daha önceki ütüleme lazer başlığından daha büyük bir spota sahip olduğu için MAGİC EİS  buz epilasyon  ile dünyanın en hızlı epilasyonunun  yapılıyor.  Magis EİS Buz epilasyon  ile tüm vücut epilasyonu 30-40 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Göktürk Buz Epilasyon MAGİC EİS cihazının, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında hiçbir nokta atlanmaz, bu yüzden alexandrite lazerdeki gibi kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz.

Yazın Ara Vermeğe İhtiyaç ok

Göktürk Buz Epilasyon MAGİC EİS  cihazı ile her cilt rengi ve kıl tipine  epilasyon  uygulanabiliyor. Koyu, esmer cilt tipleri alexandrite lazer ile zor sonuç alınan ve yanık tehlikesi olan cilt tipleridir. Buz lazer epilasyon  ile siyahiler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabilmektedir. Eğer cildiniz güneş görmüşse, bronzlaşmışsanız epilasyon seansını ertelemek gerekirdi. İşte buz  epilasyon ile artık ertelemeye gerek yok. Güvenilir bir şekilde  epilasyonunuz yapılabilmektedir. Bu nedenle yazın ara verilmeyecek, dolayısıyla toplam süreç yine kısalacaktır.

Vücudun Her Noktasında Etkili

İnce tüylerin oldukça zorlu bir kıl tipi olduğunu, diğer  uygulamaları ile yok etmenin mümkün olmadığını biliniyor.  Ancak MAGİC EİS buz epilasyonla  yüzde, çene, bıyık bölgesinde; bayanlarda üst kol gibi alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır. Buz  epilasyon yeni tüy tetiklemesi yapmaz. Güvenilir bir şekilde vücudun epilasyon yapılabilen her noktasında kullanılabilir.

Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Sağlıkla Kalın