Göktürk Cilt Bakımı :Cildinizi Ütületin, Botokstan Kurtulun

Göktürk Cilt Bakımı :Cildinizi Ütületin, Kırışıklıklardan Ameliyatsız, Botokssuz Kurtulun.Yaşımız ilerledikçe  cilt sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir. Oysa hep daha genç ve daha diri görünmek isteriz. Bu nedenle cildimize ameliyat, botox ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırız.  Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini sizin için alternatif bir tercih olabilir.  Cilt ütüleme yöntemi ile cildinizin 15 yaş daha genç görünümü mümkün! 

 

Cilt ütüleme kimlere uygulanır?

 
Bu yöntem için hiçbir cinsiyet sınırı bulunmamakta.  Cilt ütüleme, hem kadınlara ve erkeklere de rahatlıkla uyguladığımız ve oldukça etkili sonuçlar aldığımız bir gençleşme yöntemi. Yüz ütüleme Radyo Frekans ile gençleşme ameliyatsız  estetik yöntemi aslında. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü deniyor. Bu teknik, radyo frekansla cilt estetiğini sağlayan zararsız, güvenli ve kesin sonuç veren estetik operasyonlardan bir tanesidir.
 

Oldukça rağbet göre yüz ütüleme tedavisinin seansları ne kadar sürer?

 
Seanslarımız ortalama olarak 30- 45 dakika kadar sürmektedir. Elbet bu süre yaşa göre farklılık gösterebilir. Öte yandan ütüleme yöntemi sadece yüze yapılmadığı için yapılan bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Kimi bölgede 20 dakika sürerken, kimi bölge de ise 45 dakika sürebilir. Hafta 2 kezden 6 ila 10 seanslık kürler önerilir.Göktürk Cilt Bakımı :Cildinizi Ütületin, Kırışıklıklardan Ameliyatsız, Botokssuz Kurtulun

 Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık yüzünüzü ütületmekten geçiyor.

Cilt ütüleme yöntemi kapsamında neler yapılıyor?
 
Cilt ütüleme yöntemi cilde ısı verilerek yapılır. Uzman estetisyen,  ciltte gezdirdiği bir cihazla cilde ısı verir. Verilen yüksek ısı hisse ciltteki kolejenlerin sıkılaşmasını sağlar. Ütüleme yönteminde kişi seanstan çıktığı anda sonucu alır ve günlük hayatına hemen geri dönebilir.  Rahat, konforlu ve son derece güvenli bir uygulamadır.  Her ten renginde sonuçlar aynıdır. Alt tabakadaki kolajen maddesi sıkıştırırken deri altının kolajen yapısını arttırmada da etkilidir..
Göktürk Cilt Bakımı :Cildinizi Ütületin, Kırışıklıklardan Ameliyatsız, Botokssuz Kurtulun
 

Cilt ütüleme  tedavisi sadece yüz bölgesine mi yapılabilir?

 Yüz ütüleme sadece kırışıklık tedavisi, sarkma ve gevşemeleri tedavi etmek amacıyla değil, bölgesel yağları eritmek ve göbek, kalça, basen gibi bölgelerdeki yağları radyo dalgaları ile eritmek amacıyla da kullanılmaktadır. Yüzde kırışıklık, yaşlanma, sünme veya sarkma olan bölgelere odaklanan radyo frekans dalgalarının açığa çıkardığı ısı dalgalarının cildin kolajen madde salgılamasını teşvik ettiği bilimsel olarak ispatlanmış ve bu kuraldan yola çıkılarak günümüzde bir çok değişik estetik cilt gençleştirme tekniği geliştirilmiştir.

 
Yüz ütüleme tekniğinde cildin yarım cm kadar altında olan kolajen madde üreten mezoderm hücreleri uyarılmaktadır. Bağ doku da adı verilen bu hücreler, radyofrekans dalgalarının  oluşturduğu ısı nedeniyle yok olan kolajen madde yerine yeni kolajen üretimine başlamakta ve kısa sürede cildimiz daha genç ve gergin bir hal almaktadır. Yüz bölgesi dışında  kişinin isteğine göre kalça , yan karın , basen ve karın bölgelerine de ütüleme yöntemi uygulanır. Kusurlar yok edilir veya en aza indirilir.
 
Cildinde gevşeme ve sarkma görülenlerde elastikiyet kaybını gidermek için kullanılan bu yöntem, alın ve göz çevresindeki kırışıklıkların giderilmesinde, yanaklardaki sarkmaların toparlanmasında, ağız çevresinde, özellikle sigaradan kaynaklanan, dudak üzerindeki kırışıklıkların tedavisinde, çene ve çene altında, karın, iç uyluk ve kollarda gevşeyip sarkan cilt dokusunun toparlanmasında, bozulan yüz ovalinin sıkılaştırılmasında, kalça bölgesinin daha kalkık ve yuvarlak olarak biçimlendirilmesinde uygulanabilir.
 
Botokstan korkan, hatalı sonuçları nedeniyle çekinen ya da başka arayışlara giren kadınlar için radyofreakans yüz ütüsü yöntemini tercih edilebilir mi? Bu yöntem, , botoks ve dolgu kadar etkili mi? 
 
Ütü olarak da tanımlanan ; diğer cilt gerginleştirme yöntemlerinden farklı olarak ağrısız ve anestezi gerektirmeyen bir uygulama olması nedeniyle çok rağbet görüyor.  Çünkü tedavi, yüzeyde hasar yaratmadığı için hemen gündelik hayata devam etme imkanı sunuyor.
 Göktürk Cilt Bakımı :Cildinizi Ütületin, Kırışıklıklardan Ameliyatsız, Botokssuz Kurtulun
 

  Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Sağlıkla Kalın

 
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir