Göktürk Lazer Epilasyon.15 yıldır en son teknoloji ile hizmet veren Nudayspa , epilasyonda da en son teknoloji buz epilasyon Magic Eis’i Göktürk’lülere sunuyor .EIS başlığı ve özel kare atım teknolojisi ile daha etkili daha hızlı ve daha konforlu bir foto epilasyon imkanı sunuyoruz.

  Eis başlığı ile saniyede 10 atış yapabilen Magic EIS sayesinde artık 4 mevsim çok daha konforlu epilasyon imkanına sahipsiniz. İleri düzey seri atım teknolojisiyle kısa sürede, hızlı ve etkili uygulama imkanı elde ediyoruz.

  EIS başlık, acı hissini ve yan etki riskini minimum seviyeye çeker. Etkili ve kolay epilasyon uygulamasında +SHR özelliği ciltte oluşabilecek yanma hissini neredeyse sıfıra indirger.

  Square Pulse Technology ile her bir atışı milisaniyeler içerisinde cildin altına iletebilirken Magic Eis; kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi vermemizi sağlayan Dünya’nın en hızlı epilasyon teknolojisidir.

KARE ATIM SİSTEMİİLE 4 MEVSİMKONFORLU EPİLASYON

NEDEN MAGIC EIS ?

  •  Özel atış tekniği sayesinde 4 mevsim epilasyon imkanı
  • Sqaure Pulse Technology özelliği sayesinde daha az acılı ve yanma riski minimum uygulama
  • 5 cm² uygulama alanı
  • 610-1200nm dalga boyu aralığı
  • Eis başlığı ile çok daha konforlu epilasyon
  • Kısa sürede epilasyonda mutlu sonuçlar..

Göktürk Lazer Epilasyon ilklerin markası Nudayspa , epilasyonda da en son teknoloji buz epilasyon Magic Eis’i Göktürk’lülere sunuyor

  Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. 

Sağlıkla Kalın