Hydrafacial lift Cilt Bakımı

Hydrafacial lift cilt bakımı daha aydınlık, güzel ve genç bir cilt için ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial lift cilt ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran bir sistemdir.

Cildin derinlerine işleyen kir, yağ ve makyaj kalıntıları zamanla cildi matlaştırır, nefes almasını engeller. Bunun sonucunda da leke ve kırışıklık oluşumuna yol açar. Kozmetik amaçlı hazırlanmış yüz maskeleri cildin derinine nüfuz edemediği için, deri alt tabakasında kir ve yağ birikimi devam eder. Bu soruna çare arayan kozmetik ve dermatoloji uzmanları, yıllar boyunca deneme yanılma yöntemiyle pek çok spesifik teknoloji geliştirdiler; ta ki ödüllü HydraFaciallift cilt yenileme teknolojisine ulaşana kadar!

Bu cilt bakımı son yılların en gözde bakımıdır. Haftada 1 ya da hassa ciltlerde 15 günde 1 yapılması önerilir. Bu bakım sonrası ayrıca cilt bakımına ihtiyaç duyulmaz. 4 ya da 5 seanslık kür sonrası ayda 1 kez bakım yapılması ile cilt yenilenme devam eder.

Üstelik sadece 30 dakika , denemeye değer.

Siz de mutlu danışanlar arasına katılmak ister misiniz? 

Detaylı bilgi için : 

☎️0541 360 33 24 -0212 322 23 71

www.nudayspa.com

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. Sağlıkla Kalın.

  Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

.

.

.

#hydrafacial #hydrafacialgöktürk #hydrafacialciltbakımı #ciltyenileme