Karbondioksitmaske Ez Co2 Mask ~ Sihirli Bakım 

Karbondioksitmaske Ez Co2 Maske cilde uygulandığı anda deri altındaki oksijenin çıkmasını ve cildin oksijene doyması sağlanır..

🍃Tüm cilt tipleri ve tüm cilt problemleri için uygulanabilir

🍃Uygulama sonucunda cildin oksijen ve nem oranı yükselerek leke, akne gibi problemleri azaltır, Cilt daha parlak ve daha canlı görünüme kavuşur.

🍃Cildin ısısını düşürerek cildin rahatlamasını ve soğumasını sağlar.

🍃Uygulandığı bölgedeki yağ yakımını sağlayarak kısmi sıkılaşma etkisi yaratır.

🍃 Peptid, hiyalüronik asit, alovera,vitamin kompleskleri içeriği  ile tedavi edici  etkileri bulunur. 📍Ez Co2′ nin muhteşem bir diğer özelliğide sadece 30 dakika sürmesidir 👌🏼

Çalışanların en büyük sıkıntısı kendilerine vakit ayıramamalarıdır.  Karbondioksitmaske Ez Co2 sihirli bakım ile kısa sürede muhteşem sonuçlar elde edilmektedir.

Cilt oksijeni için Haftada 1, cilt problemleriniz için haftada 2  defa Karbondioksitmaske profesyonel uygulama yaptırılması önerilir.

Ez Co2 Enzim maskesi aynı zamanda lekelerin azalmasında da etkili bir yöntemdir

Oksijen cildimizin sağlığı açısından çok önemli bir maddedir. Oksijen eksikliği sebebiyle cildimizin rengi solgunlaşır, leke oluşumu hızlanır ve beraberinde de diğer cilt sorunları ortaya çıkar. Ez Co2 Enzim maskesi, cildimizin oksijen eksiğini giderir. İçeriği sayesinde ciltde onarıcı etki sağlar ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Oksijen takviyesi ile ciltteki nem oranı yükselir, cilt daha canlı ve parlak bir görüntü alır. Ez Co2 Enzim maskesi aynı zamanda lekelerin azalmasında da etkili bir yöntemdir. Leke oluşumunun esas sebeplerinden biri de oksijen eksikliği sebebi ile cildin daha kuru ve yıpranabilir hale gelmesidir. Ez Co2 Enzim maskesi bu sorunun ana nedeni ortadan kaldırarak, lekelerin etkili şekilde azalmasını sağlar. Cilde uygulanan bu maske sayesinde ilk aşamada cildiniz ferahlar ve yenilenir. Sonuç olarak da kan dolaşımı hızlanır, cildin kendini yenilemesi süreci gerçekleşir. 

Ez Co2 Enzim İçeriği Nedir?

Ez Co2 Enzim maske her cilt tipine uygulanabilir. Cilde karbondioksit takviyesi yapılarak uygulanan bu yöntem cilt sorunlarının giderilmesinde etkili bir uygulamadır. Maskenin uygulanması ile birlikte cilt rahatlar ve soğur. Ez Co2 maskesinin içeriği şöyledir:

 • peptid
 • hyaluronik asit
 • aloe vera
 • vitamin kompleksleri 
 • vitamin A ve türevleri

Etkileri Nelerdir?

Uygulama sonrasında cildin rahatlaması dışında, cilt sorunlarını giderici etkisi görünmektedir. Daha ilk uygulamada sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Bu sonuçlardan bazıları şöyledir:

 • Kan dolaşımını hızlandırır
 • Cildin daha parlak ve ferah olmasını sağlar
 • Cilt dokusunu geliştirir
 • Leke tedavisinde etkili sonuç gösterir, leke oluşumunu engeller
 • Uygulandığı bölgede yağ yakımı oluşturduğu için yüzde bölgesel incelme etkisi sağlar
 • Anti-iltihaplanma etkisi sağlar

Ez Co2 maskesi düzenli uygulandığı durumda, sivilce ve siyah nokta sorununu kökünden çözer ve oluşumunu engeller. Uygulama yaklaşık olarak 30 dakika sürer. Etkili sonuç göstermesi açısından, Ez Co2 Enzim maskesi haftada bir kere uygulanmalıdır. Düzenli uygulama durumunda, birkaç uygulamadan sonra sonuçlara inanamayacaksınız. 

Ez Co2 uygulaması her mevsimde uygulanabilir ve doğal içeriği sayesinde cilde herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması da tercih edilme sebeplerinden biridir. 

Ez Co2 Enzim maskesi cildinizdeki oksijen eksikliğini gidererek, cildinizin daha parlak ve yenilenmiş görünmesi için en etkili maskelerden biridir. 

  Nudayspa adresimize tıklayarak diğer hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen ve Soft Göktürk ekibi olarak her zaman yanınızdayız. 

Sağlıkla Kalın

————————————————————

Randevu için 📱0541 360 33 24

————————————————————

#nudayspa #gokturk #doğallıktanyana #maketimeforyourself #genosys #ciltbakimi #ezco2 #ezco2mask #maske #sivilce #gozenek #balkabagi #pumpkinpeel #snowcell #blackpeel #sindirellabakimi #sihirlibakim @nuredermkozmetik #phformulaistanbul #phformulagokturk #genosysistanbul #nuredermkozmetikgokturk #genosysgokturk #medikakciltbakımı

Karbonmaske